Logo do druku

Szybki kontakt

e-mail: arcisz@arcisz.net
tel. 600 306 637
tel. 602 663 478
fax 23 671 73 32

Przejdź do kontaktu

meble,kotły,piece

O firmie

Szanowni Państwo!

P.P.H.U. "ARCISZ" s. c. Arciszewski Janusz i Arciszewski Mariusz istnieje na rynku od 2003 roku. Zajmujemy się produkcją KOTŁÓW opartych na nowoczesnych rozwiązaniach, których jakość jest potwierdzona certyfikatem Instytutu Energetyki i Ciepłownictwa w Łodzi.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku nieustannie wdrażamy liczne udoskonalenia produktów, które zyskują Państwa uznanie.

W związku z przyświecającą naszemu przedsiębiorstwu ideą ekologii z wyważeniem ekonomicznym rozwinęliśmy nasz asortyment i wprowadziliśmy do sprzedaży w 2005 roku m. in. grawitacyjne ODMULACZE pozwalające na oczyszczanie układów centralnego ogrzewania z nieczystości wytrącanych z medium grzewczego.
Kolejnym krokiem było rozpoczęcie DORADZTWA w zakresie pomocy naszym Klientom w projektowaniu i adaptacji nowoczesnych kotłowni. Polega ono na konsultacjach i poradach jak skutecznie zapewnić sobie maksimum ciepła i wygody przy minimum nakładów i wysiłku.
Kontynuacja naszych idei zaowocowała skonstruowaniem w 2007 roku ekonomicznego RĘBAKA DO GAŁĘZI. Jest on naszą odpowiedzią na wynik przeprowadzonych analiz zmian na rynku. Pozwala Państwu pozyskiwać we własnym zakresie opał w postaci zrębki z materiałów traktowanych jako odpad (np. powstałych w skutek oczyszczania przydrożnych rowów z gałęzi drzew i krzewów, resztki z tartaku i stolarni). Podobne zastosowanie ma nasza kolejna maszyna – ŁUPARKA DO DREWNA.

Nasze przedsiębiorstwo nie poprzestaje na tych produktach. Wciąż projektujemy nowe i bardziej ekonomiczne urządzenia z uwzględnieniem Państwa potrzeb jak i wymagań rynku przy jednoczesnej otwartości na wszelkie sugestie.
Janusz Arciszewski
Mariusz Arciszewski
Zapraszamy:
- od poniedziałku do piątku:
8:00 - 16:00
- soboty:
8:00 - 13:00